Adaptery do wycieraczek A6 Flat Tab
Adaptery do wycieraczek A6 Flat Tab Adaptery do wycieraczek A6 Flat Tab

Adaptery do wycieraczek A6 Flat Tab

Adaptery do wycieraczek Audi – 2 sztuki

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

 
od 5.50 zł

5.50

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Adaptery do wycieraczek to uniwersalne przystawki, pasujące do wybranych modeli różnych marek samochodów. Adaptery to w rzeczywistości niewielkie, plastikowe kształtki, których budowa została starannie dopasowana do mocowań na ramionach wycieraczek, a także do piór. Pozwala to w samochodzie jednego rodzaju, wykorzystać wycieraczki, które zostały zaprojektowane z myślą o innych pojazdach.

Dlaczego stosowanie adapterów do wycieraczek jest tak korzystne? Ponieważ zmniejszają one koszty zakupu nowych piór, a także ograniczają ryzyko, że kupimy zły model, który nie będzie pasował do naszego samochodu. Prezentowane adaptery A6 Flat Tab, zostały pomyślane z myślą o nowych modelach niemieckich samochodów. Szczegółowe zestawienie model i roczników, do których adaptery pasują, można odnaleźć w dołączonej tabelce.

Za wyborem adapterów przemawia wiele faktów. Przede wszystkim jest to bardzo tani sposób, na wykorzystywanie większości modeli piór wycieraczek, a dodatkowo montaż adapterów nikomu nie powinien sprawić trudności. Jest szybki, bezproblemowy i może zostać wykonany w każdych warunkach. Adaptery do wycieraczek są tanie i przydają się w każdej podróży, gdy może wystąpić trudność z zakupem piór wycieraczek, przeznaczonych do naszego modelu pojazdu.

Producent Modele
Audi Audi - A6 C6 (07.2004-03.2011), Audi - A6 C6 ALLROAD (05.2006-08.2011), Audi - A6 C6 AVANT (06.2005-03.2011)
 

Brak opinii i ocen.