Yanosik GT
Yanosik GT Yanosik GT zestaw

Antyradar Yanosik GT

Asystent kierowcy – Yanosik GT – pomoc na drodze i antyradar

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię
 
GRATIS

399.00

 Zamówienia Telefoniczne - 578 901 830
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Każdy kierowca potrzebuje czasem pomocy na drodze. Jeśli nie tej przy obsłudze technicznej samochodu, to w formie cennej porady o utrudnieniach drogowych, objazdach i kontrolach policyjnych. Urządzenie Yanosik GT to asystent kierowcy, łączący w sobie wszystkie najlepsze funkcje tego typu urządzeń.

Produkt składa się z czytelnego, kolorowego wyświetlacza, na którym prezentowane są informacje o zbliżających się kontrolach drogowych, ograniczeniach oraz patrolach policyjnych – tych oznakowanych, jak i cywilnych. Prawdziwość informacji jest zapewniona dzięki sieci społeczności Yanosik, liczącej blisko 1,5 milionów kierowców. Korzystając z asystenta kierowcy Yanosik GT, możesz również zgłaszać i odwoływać zdarzenia, wykorzystując intuicyjne przyciski na obudowie. Robisz to bezpiecznie, nie odrywając wzroku od jazdy, wnosząc tym samym swój wkład w budowanie silnej społeczności Yanosików na drodze.

Urządzenie jest montowane do deski rozdzielczej za pomocą przyssawki i zasilane z gniazda zapalniczki kablem USB. Niewielki pobór mocy sprawia, że działające urządzenie nie obciąża akumulatora. Dodatkowym atutem jest wbudowana bateria, pozwalające na pracę asystenta również wtedy, kiedy jest odłączone od zasilania.

 

2016-04-18 16:19     Yanek cyjanek

Taa dużo jeżdżąc w transporcie krajowym GT jest po prostu nieoceniony. Ja już byłem blisko granicy 24 punktów a od 5 miesięcy jak jeżdżę z Yankiem nie dostałem żadnego mandatu!!