Blog


Sklep nieczynny

Sklep nieczynny

Szanowny kliencie,

Ze względu na trwające prace wdrożeniowe oraz restrukturyzację firmy, począwszy od 1.05.2023 zawieszamy czasowo możliwość wysyłki towaru. 

Wszelkie trwające prace mają na celu usprawnienie procesów wysyłkowych oraz wdrożenie nowego asortymentu. 

Przepraszamy za niedogodności

 

Czytaj więcej...

Nowe systemy bezpieczeństwa na liście obowiązkowych w UE

Nowe systemy bezpieczeństwa na liście obowiązkowych w UE

Unia Europejska chce znacznie obniżyć śmiertelność na drodze, nakładając na producentów nowe wymogi dotyczacę obowiązkowych systemów bezpieczeństwa. Dotychczas były to podstawowe, takie jak AirBag, ABS i ESP oraz niedawno wprowadzony system automatycznego powiadamiania o wypadku. Teraz w grę wchodzi nawet kilkanaście nowych systemów, wprowadzanych 

Czytaj więcej...

Kolejny etap protestu drogówki

Kolejny etap protestu drogówki

Protest policjantów, polegający na wystawianiu maksymalnej ilości pouczeń przechodzi w nowy etap. Tym razem nie koniecznie przypadnie on do gustu kierowcom. Kontrole mają być dłuższe, przeprowadzane skrupulatnie. W niektórych przypadkach może dojść do rządania przez funkcjonariuszy przeprowadzenia jazdy testowej waszym pojazdem!

Czytaj więcej...

Fotoliki dziecięce

Fotoliki dziecięce

Foteliki samochodowe dla dzieci to wybór bardzo trudny. Dla rodziców najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo dziecka. Wiadomo również ,że narodziny dziecka oraz jego utrzymanie jest bardzo kosztowne. Tak więc bardzo często zadawane sobie pytanie przy zakupie to „Czy najdroższe foteliki są najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...Wpisy 1 - 10 z 19