Lusterko panoramiczne wsteczne

Lusterko panoramiczne wsteczne

Lusterko samochodowe panoramiczne wewnętrzne

5 / 5 na podstawie 2 opinii
Napisz opinię
 
od 11.99 zł

35.90

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Prowadzisz samochód i nie jesteś zadowolony z widoczności we wstecznym lusterku wewnętrznym? To uwagi zgłaszane do wielu modeli samochodów, wyposażonych w niewielkie lusterka wewnętrzne. Dobra widoczność na to, co dzieje się za naszym pojazdem, ma wielki wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Proste w montażu, lusterko wsteczne panoramiczne, poszerza pole widzenia do tyłu, obejmując widokiem również tylną kanapę. Jest bardzo przydatne kiedy podróżujemy z dziećmi.

Konstrukcja lusterka panoramicznego została opracowana w taki sposób, aby montaż był szybki i łatwy do każdego modelu samochodu osobowego. Lusterko ma wymiary 250 x 60 mm i wykonane zostało z trwałych materiałów, odpornych na działanie wysokich i niskich temperatur. Mocowanie universal easy-clip gwarantuje solidne trzymanie, bez obaw o możliwość odpadnięcia lusterka w trakcie jazdy nawet po nierównej drodze.

 

2015-11-28 19:05     Matylda

Lusterko znacząco poprawiło widoczność w moim samochodzie. Jak za tę cenę na pewno opłacało się poprawić komfort jazdy.


2015-11-10 22:06     Konrad

Bardzo fajny produkt z którego jestem naprawdę zadowolony. Niedrogi, łatwy w montażu i przede wszystkim bardzo poprawia widoczność. Polecam!