Nawigacja Yanosik DVR
Yanosik DVR zestaw

Nawigacja Yanosik DVR

Yanosik nawigacja dla kierowcy

5 / 5 na podstawie 2 opinii
Napisz opinię
 
GRATIS

499.00

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Nowa nawigacja Yanosik do samochodów osobowych i ciężarówek Dedykowane urządzenie do znanego i lubianego Yanosika. Nawigacja samochodowa, która nie tylko doprowadzi bezpiecznie do celu, ale pomoże uniknąć przykrych niespodzianek na stronie – korkach, utrudnieniach spowodowanych robotami na drodze, a także policyjnych kontroli.

Nawigacja wyposażona w duży, 6 calowy wyświetlacz jest wygodna i bezpieczna w korzystaniu. Regularnie aktualizowana sytuacja na drogach, pozwala w czasie rzeczywistym uzyskać najważniejsze informacje o obranej trasie. Szczegółowa mapa dróg bez komplikacji doprowadzi do najtrudniej położonego celu.

Atutem urządzenia jest wbudowany rejestrator. Rozwiązanie pozwala ograniczyć liczbę urządzeń przymocowanych do szyby, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo podróżowania. Ciekawostką jest funkcja ACR – Auto Crash Recorder. W razie nagłego hamowania, nawigacja Yanosik automatycznie włączy wideorejestrator. Wideo rejestrator Yanosik znakomicie sprawdza się w samochodach osobowych i ciężarowych. Przystępna cena oraz niezawodna jakość, to argument do wyboru właśnie tej nawigacji.

 

2016-04-18 16:18     Marcin

Dobry Yanosik nie jest zły :) Działania jak w aplikacji - tylko bez lagów, urządzenie dobrze sprawuje się dla kogoś kto dużo jeździ i nie lubi non stop ładować telefonu. Polecam - w drugim aucie mam GTka i też dobry sprzęt! :)


2015-10-28 21:37     Emil

Bardzo przydatny produkt! Już nie jeden raz uratował mnie przed mandatem...