Podnośnik do samochodu 1t TRAPEZ

Podnośnik do samochodu 1t TRAPEZ

Uniwersalny podnośnik do samochodu trapezowy 1 tona

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię
 
od 11.90 zł

59.41

 Zamówienia Telefoniczne - 735 596 618
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Nigdy nie wiesz, kiedy będzie potrzeba podniesienia samochodu. Wymiana koła, szybka reperacja układu wydechowego czy odczepienie zabłąkanej gałęzi. Każda z tych rzeczy sprawia, że potrzeby staje się podnośnik samochodowy. Powinien być bezpieczny, łatwy w obsłudze oraz trwały.

Wszystkie te wymagania spełnia podnośnik trapezowy, wykonany z wytrzymałego stopu metalu. Niezawodna konstrukcja jest w stanie podnieść obciążenie do 1000 kg na wysokość od 100 do 350 mm. Podnośnik został wyposażony w stabilną podstawę, zapewniającą bezpieczne użytkowanie w każdym terenie. Może być wykorzystywany w warunkach temperatury powietrza do -50 stopni Celsjusza. Waży tylko 2 kg, dlatego jest łatwy w przewożeniu, a umieszczony w fabrycznym kartonie, nie zabiera dużo miejsca. Idealny do stosowania w samochodach osobowych, przyczepach i innych pojazdach.

Prezentowany tu podnośnik trapezowy wyposażony został w rączkę, którą obracając, regulujemy wysokość podniesienia. W górnej części umieszczono wyprofilowany uchwyt, służący stabilnemu podparciu samochodu.

 

Brak opinii i ocen.