Power bank 10000mAh
Power bank 10000mAh Power bank 10000mAh Power bank 10000mAh

Power bank 10000mAh

Bateria power bank USB 10000 mAh Whitenergy

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

24 godziny
 
od 11.90 zł

125.00

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

W każdej sytuacji masz pewność że Twój smartfon Cię nie zawiedzie
Dzięki powerbank Whitenergy, który dzięki najnowocześniejszej technologi jest jednym z najbardziej zaawansowanych przenośnych baterii na świecie. Dzięki niemu naładujesz swoje urządzenie oraz będziesz pewny, że energii starczy Ci na długi czas. Jego największą zaletą jest wszechstronność użytkowania. Gromadzi energię którą możesz wykorzystać między innymi do odtwarzaczy mp3/mp4, nawigacji GPS, kamer sportowych, aparatów fotograficznych, słuchawek bluetooth zasilanych poprzez port USB.

Duża moc – krótkie ładowanie
Wbudowany port MICRO-USB o mocy 2A sprawia iż naładowanie powerbanku Whitenergy  do maksymalnego poziomu wykonywane jest zdecydowanie szybciej od innych standardowych wejść np. 1A lub mniejszych 500 mAh.

Bezpieczeństwo użytkowania
Whitenergy posiada dzereg zabezpieczeń , dzięki którym urządzenia którym przekazuje moc są chronione przed uszkodzeniami. Dotyczy to międszy innymi zwarć, przeciążeń, skoków napięć lub natężenia. Chroni również przed przegrzaniem. Wyposażony w technologię "Fitcharge" powerbank sam dostosowuje prąd ładowania,  dopasowując go do  odbiorcy prądu czyli urządzenia ładowanego.  Dzięki temu zyskujemy niespotykaną w innych urządzeniach listę urządzeń kompatybilnych z PowerBank Whitenergy.

Dwa porty USB
Dzięki którym podłączysz dwa urządzenia na raz, bez straty czasu ładowania. Bank wyposażony jest w porty o natężeniu 5v/2.1A oraz 5v/1A. Podział ten zapewnia skrócony czas ładowania urządzeniu który potrzebujemy pilnie oraz przy okazji doładowania lub pełnego ładowania urządzenia którego będziemy potrzebować wkrótce. Jest to zaleta której próżno szukać w innych urządzeniach tego typu. Dodatkowo, mimo zastosowania ogromnej baterii 10000mAh oraz dwóch portów ładowania, urządzenie charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem, idealnym dla podróżników. Ogromna moc, duże możliwości oraz długi czas użytkowania.

Wbudowany wyświetlacz
Urządzenie posiada wyświetlacz LCD dzięki którem użytkownik stale wie ile procent energii magazynuje w sobie. Dodatkowo informuje  mocy wyjściowej USB jak i o stanie naładowania podpiętych do niego urządzeń.


Oszczędny, nowoczesny – Najlepszy!
Urządzenie dzięki zastosowaniu w nim czujników poboru mocy, automatycznie wyłącza się po 30 sekundach od zakończenia użytkowania. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której zostaniesz bez energii!! Dodatkowo powerbank wykonany z został z najwyższej klasy materiałów, dzięki temu jego wygląd nie szpeci nawet najbardziej wyszukanego stylu.
 

Inteligentny
Sam w sobie oprócz oszczędności pieniędzy, pozwala oszczędzić także energię! jeżeli nie jest używany przez 30 sekund, automatycznie się wyłącza, dzięki czemu możemy spać spokojnie wiedząc, że on myśli za nas...

Kontrola stanu baterii:
Urządzenie posiada cztery diody informujące o aktualnym stanie zgromadzonej baterii:
4 diody - 76-100%
3 diody - 51-75%
2 diody - 26-50%
1 dioda - 1-25%

Zestaw zawiera przewód 30 cm USB-Micro dzięki któremu zgromadzisz energię w powerbanku jak również naładujesz inne urządzenia kompatybilne z tym złączem który służy zarówno do ładowania akumulatorka oraz innych urządzeń mobilnych wyposażonych w złącze microUSB.

Gwarancja: 12 miesięcy
Pojemność baterii: 10000 mAh
Typ ogniwa: Li-ion
Napięcie: 5 V
Prąd wyjściowy (maks.): 2.1 A
Kolor: Biały
Wymiary: 138 x 63 x 22 mm
Waga: 289 g

 

2015-11-18 21:54     Piotr

Już nie raz ani nie dwa razy uratował mi życie w podróży, kiedy jak zwykle zapomniałem naładować wcześniej telefon... Bardzo dobry produkt!