Power bank 5000mAh
Power bank 5000mAh Power bank 5000mAh Power bank 5000mAh Power bank 5000mAh

Power bank 5000mAh

Bateria power bank 5000 mAh USB Whitenergy

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię
 
od 11.99 zł

81.00

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Najnowocześniejszy powerbank na rynku

Nowoczesna technologia zastosowana w powerbankach whitenergy sprawia iż są to najbardziej innowacyjne urządzenia tego typu na rynku. Dzięki temu naładujesz swoje urządzenia mobilne gdziekolwiek tylko zechcesz bez obaw o ich bezpieczeństwo lub utratę danych. Powerbank whitenergy 5000mAh to pewność!

Dwa porty USB - dwa urządzenia do ładowania

W tym jeden o mocy 2A pozwala na zdecydowanie szybsze ładowanie urządzeń niż w pozostałych urządzeniach tego typu. Dzięki zastosowaniu dwóch portów, znika dylemat które urządzenie ładować jako pierwsze. Teraz masz możliwość ładowania dwóch urządzeń na raz. Porty o mocy 5V/21A oraz 5V/1A zapewniają najkrótszy możliwy czas ładowania.

Technologia w pięknym opakowaniu
Power Bank Whitenergy idealnie pasuje swoim wyglądem do kobiecej torebki, eleganckiego samochodu. Dla kobiet z klasą. Jego wymiary sprawiają że nie jest problematyczny w pakowaniu.  . Gwarantuje  zapas energii na długie podróże, bez względu na to gdzie się wybierasz!


Oszczędność i technologia
Urządzenie wyłączy się automatycznie po 20 sekundach od zakończenia ładowania, dzięki temu nie musisz się martwić o utratę pozostałej energii zgromadzonej w powerbanku whitenergy.

Design
Urządzenie jest wykonane z materiałów które nie sposób nie nazwać eksluzywnymi. Poszycie imitujące skórę, piękny metalowy element whitenergy idealnie pasuje do stylowych torebek, nie przyniesie wstydu przy najlepszych smartfonach. Jest to idealne urządzenie dla kobiet, łączy piękno z nowoczesną i innowacyjną technologią

Bezpieczny i innowacyjny

Urządzenie posiada ogrom systemów zabezpieczających Twoje urządzenia przed uszkodzeniem. Nie ma możliwości aby ładując urządzenia powerbankiem Whitenergy wystąpiły przepięcia, zwarcia lub przegrzania. Twoje urządzenie jest bezpieczne również dzięki technologii FitCharge – które automatycznie dostosowuje napięcie do wymaganego przez ładowane urządzenie.


Wskaźniki łądowania LED
.
4 diody - 76-100%
3 diody - 51-75%
2 diody - 26-50%
1 dioda - 1-25%

Zestaw posiada 30 centymetrowy przewód USB-Micro

 

Brak opinii i ocen.