Prix TENZI 1L
Prix TENZI 1L Prix TENZI 1L Prix TENZI 1L

Prix TENZI 1L

Środek do usuwania zabrudzeń drogowych z felg i karoserii

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

24 godziny
 
od 11.90 zł

38.00

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Metaliczne zabrudzenia na lakierze i felgach są najtrudniejsze do usuwania. Czyszczenie w ten sposób zanieczyszczonych elementów, wymaga wiedzy, umiejętności i prawidłowo dobranych środków. Wszystko po to, aby nie porysować lakieru podczas niewłaściwego czyszczenia. Aby do takiej sytuacji nie dopuścić, polecamy wysokiej jakości, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący do metalicznych zabrudzeń. Może być stosowania do czyszczenia felg z pyłu z kloców hamulcowych. Stosować poprzez naniesienie spryskiwaczem na felgę i pozostawić na 3 do 5 minut, aż do pojawienia się czerwonego zabarwienia. Jest ono skutkiem reakcji chemicznej, w którą wchodzi preparat czyszczący z zabrudzeniami. Następnie spłukać wszystko zimną wodą. Produkt oferowany w opakowaniu 1 litr, wyposażonym w spryskiwacz. 

 

Zabrudzenia felg biorą się głównie z klocków hamulcowych oraz ropopochodnych zabrudzeń drogowych. Tenzi Prix dokładnie rozpuszcza te zabrudzenia. Środek ten jest bezpieczny dla każdego rodzaju felg, ze względu na neutralne PH. Można stosować go na felgi zarówno nowe jak również uszkodzone oraz na felgach na których nie wskazane jest używanie środków kwaśnych lub zasadowych. 100% bezpieczeństwa i skuteczność. 

Prix TENZI 1L
Prix TENZI 1L

Efekt krwawej felgi to skutek rozpuszczania opiłek klocków hamulcowych. Skuteczność Tenzi Prix widać gołym okiem. Środek należy pozostawić na czas do pojawienia się efektu krwawienia jak na zdjęciu obok. Po tym czasie należy środek dokładnie spłukać. W przypadku zakamarków wskazane jest doczyszczenie mechaniczne (np szczotką) jeszcze w momencie działania środka na feldze.

Idealnie czysta felga, bez ryzyka zniszczenia powłoki lub pogrubienia się elementów uszkodzonych (nie puchnie). Jest to środek absolutnie bezpieczny. Najlepszym świadectwem tego jest uznanie myjni samochodowych oraz na forach detailingowych. Doskonały i bezpieczny środek w bardzo dobrej cenie. 

 

Prawidłowy sposób użycia przedstawia poniższy film.

Prix TENZI 1L
 

2017-08-01 22:45     Sławo

Środek jest naprawdę skuteczny. Umyłem jeden raz felgi od dłuższego czasu i są naprawdę jak nowe!! Środka na cztery felgi zużyłem około 35 ml co oznacza że wystarczy na ponad 20 myć. Naprawdę polecam!