Royall Car-7S
Royall Car-7S Royall Car-7S Royall Car-7S Royall Car-7S Royall Car-7S Royall Car-7S Royall Car-7S

Royall Car-7S

Rejestrator jazdy jakości premium

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

48 godzin
 
GRATIS

379.00

 Zamówienia Telefoniczne - 735 596 618
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 
Royall Car-7S

Eksluzywny rejestrator jazdy,  miniaturowych rozmiarów. Royall to nowa siła na rynku rejestratorów jazdy. Połączenie niewielkich rozmiarów (50 mm) z nowoczesnymi technologiami nagrywania (full HD)

Niewielkie rozmiary rejestratora Royall nie przeszkadzają w nagrywaniu dosonałej jakości filmów. Kamera posiada wszystkie nowoczesne technologie (m. in sensor grawitacyjny, nagrywanie cykliczne itp). Niewielkie rozmiary pozwalają na montaż kamery w prosty sposób, nie zasłaniając widoczności kierowcy. Ta niewielka kamera zakrawa na prawdziwy HIT!

Royall Car-7S
Royall Car-7S

Kamera podzielona jest na dwie części, bazę oraz rejestrator. Dzieki innowacyjnej technologii wielostykowego połączenia udało się połączyć najnowsze technologie rejestracji jazdy z miniaturowymi rozmiarami. Dodatkowo, w prosty sposób można schować kamerę z widoku np. złodzieja.

Nowoczesna matryca SONY w połączeniu z procesorem NOVATEK pozwala na rejestrację wysokiej jakości obrazu FULL HD bez względu na porę dnia oraz nasłonecznienie. Jakość obrazu będzie doskonała zarówno w dzień jak również po zmroku, a wszystkie nagrywane elementy charakteryzują się wysoką szczegółowością (np. numery rejestracyjne)

Royall Car-7S
Royall Car-7S

Szeroki kąt widzenia , aż 170 stopni, jakość nagrań FULL HD oraz wykorzystanie lekkiego kodeka H.264 to wysoka jakosć nagrań z wszystimi szczegółami. Pozwala to na uzyskanie np. doskonałej jakość materiału dowodowego w stłuczce lub innych sytuacjach drogowych.

Royall Car-7S
Royall Car-7S

Sensor grawitacyjny G-Sensor pozwala na zabezpieczenie nagranego materiału przed nadpisaniem. Po wykryciu gwałtowego przeciążenia (ostre hamowanie, stłuczka, kolizja itp) urządzenie autoamtycznie zabezpiecza nagranie. Funkcja ta umożliwia również włączenie się urządzenia po wykryciu uderzenia na parkingu, podczas nieobecności kierowcy.

Royall Car-7S
 

Brak opinii i ocen.