Tenzi RLS 0,6L

Tenzi RLS 0,6L

Szybkie zabezpieczenie kwarcowe lakieru

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

 
od 7.20 zł

95.00

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Szybkie zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową Tenzi RLS

RLS to niezwykle uniwersalny środek. Jest to powłoka kwarcowa o uproszczonej procedurze aplikacji. Dzięki płynnek konsystencji i wygodnemu triggerowi łatwo naniesiesz środek na karoserię. Powrzechnie uznawany Kwarcowy Quick detailer, naniesiony na odtłuszczoną karoserię zapewni film ochronny lakierowi. Ze względu na konsystencję zabezbieczenie to nie jest tak wytrzymałe jak klasyczne powłoki (Tenzi Q7 lub Q10) Jednak doskonale sprawdza się dla osób nie mających możliwość wykonania zabezpieczenia w określonych warunkach. 

Tenzi RLS sprawdza się również doskonale jako uzupełnienie profesjonalnej powłoki Tenzi Q7. Jak powrzechnie wiadomo Tenzi Q7 ochrania lakier przez minimum 3 lata. Stosując Tenzi RLS można znacząco wydłużyć tę ochronę. Dlaczego? Podczas eksploatacji, nawet najlepiej położona powłoka ceramiczna lub kwarcowa narażona jest na uszkodzenia mechaniczne itp. Tenzi RLS doskonale uzupełnia ubytki w pierwotnej warstwie kwarcowej, przez co uszczelnia jej struktury. Dzięki temu można samodzielnie i długotrwale zabezpieczyć lakier we własnym samochodzie

Tenzi RLS zabezpiecza lakier przed czynnikiami zewnętrznymi takimi jak kwaśne deszcze, promienie UV lecz także izoluje lakier przed czynnikami drogowymi takimi jak sól drogowa, ptasie odchody, opiłki klocków hamulcowych itp. Stosując regularnie zabezpieczenie kwarcowe (zalecane co 2 miesiące) zadbasz o to aby Twój lakier lśnił a jego kolor będzie jak nowy.

 

Brak opinii i ocen.