Zestaw kosmetyków Tenzi
Zestaw kosmetyków Tenzi

Zestaw kosmetyków Tenzi

Do mycia ręcznego aut osobowych

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

24 godziny
 
od 11.90 zł

94.90

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Zestaw kosmetyków Tenzi do mycia i pielęgnacji karoserii samochodów osobowych. Zestaw zawiera komplet środków niezbędnych do utrzymania samochodu w czystości w okresie wiosennym i letnim. Połącznie to pozwala na doczyszczenie pozostałości po owadach, zmycia nieczystości drogowych z karoserii, doczyszczenia felg z zabrudzeń metalicznych i drogowych jak również pielęgnacji kokpitu oraz wydajnego mycia szyb.

 

Zestaw zawiera:

  • Tenzi Shampo Neutro 1L - Delikatny i skuteczny szampon do ręcznego mycia samochodu. Bardzo wydajny koncentrat
  • Tenzi Mosquitos 1L - Gotowy do użycia środek do likwidacji insektów z karoserii, reflektorów, grilla samochodu. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni. Bardzo skuteczny.
  • Tenzi TopEfekt KOK 0,6L - Wizytówka TENZI, seria TopEfekt Kok to idealne rozwiązanie do czyszczenia wnętrza samochodu. Doskonale doczyszcza powierzchnie kokpitu, nie pozostawia tłustych osadów. Tworzy matową (satyna) ochronną warstwę, uwydatniając naturalny kolor kokpitu
  • Tenzi Prix 1L - Hit sprzedażowy wśród środków typu "blood" a więc tzw. krwawiących felg. Idealnie doczyszcza zabrudzenia drogowe oraz opiłki klocków hamulcowych pozostawiając felgę czystą. Jest bezpieczny dla każdej felgi (Neutralne PH) można również stosować do usuwania opiłków metalu z karoserii.
  • Tenzi Top Glass 1L - Bardzo wydajny (jedna aplikacja na m2) środek do czyszczenia powierzchni szklanych. Nie pozostawia smug, szybko odparowuje po doczyszczeniu, dzięki czemu pozostawia szyby bez skazy. 
  • Gratis : Chłonna ściereczka z mikrofibry o rozmiarze 30x30cm
Zestaw kosmetyków Tenzi
Zestaw kosmetyków Tenzi

Zastosowanie środków:

Krok pierwszy Tenzi Mosquitos -  Rozprowadzić środek na zabrudzoną część karoserii (Zderzak, lusterka, szyba, grill, reflektory itp). Następnie rozpocząć procedurę mycia pojazdu szamponem NEUTRO. Proszę pamiętać aby nie dopuścić do wyschnięcia środka na karoserii.

Krok drugi Shampo Neutro : 100 ml koncentratu na 10 litrów wody! Przy zastosowaniu wody ciepłej, środek będzie się dużo mocniej pienić. Stosować do mycia ręcznego (po opłuklaniu wstępnym) nanieść środek na auto, pozostawić na ok 2-3 minuty po czym spłukać.

Krok trzeci Tenzi Prix : Rozprowadzić środek na felgi oraz elementy karoserii na których widnieją opiłki klocków hamulcowych (najczęściej nadkola w okolicach drzwi z przodu) Odczekać aż myta powierzchnia osiągnie kolor czerwony (krwawy) po czym spłukać. W przypadku trudnodostępnych miejsc np w felgach, można użyć delikatnej szczotki.

Krok czwarty Tenzi Topefekt Kok: Rozporwadzić środek na elementy kokpitu, po czym dokładnie zebrać środek mikrofibrą. Przed rozpoczęciem czyszczenia z użyciem Topefekt Kok można przetrzeć powierzchni wilgotną ścierką.

Krok Piąty Tenzi Top Glass: Nanieść środek zdecydowanym ruchem na szybę (jedna dawka na metr kwadradowy) dokładnie wytrzeć szybę wilgotną szmatką, po czym wysuszyć ręcznikiem z mikrofibry. Środek odparuje nie pozostawiając smug.

 

2017-04-10 15:57     Demian

No i zamówione, środki znam dobrze więc od razu zostawiam piątkę :) Dzięki za numer listu przewozowego, jutro pucowanko :D