Power bank 4000mAh
Power bank 4000mAh Power bank 4000mAh Power bank 4000mAh Power bank 4000mAh

Power bank 4000mAh

Bateria power bank 4000 mAh USB Whitenergy

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

24 godziny
 
od 11.90 zł

59.90

 Zamówienia Telefoniczne - 660 385 732
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Dzięki jednej z nanowocześniejszych technologii zastosowanych w bankach energii Whitenergy, możesz bez przeszkód korzystać ze swoich urządzeń przenośnych bez obaw że skończy się energia. Teraz bezpośrednio w każdym miejscu możesz naładować smartfon, telefon, apart czy kamerę i wiele innych urządzeń. Powebank whitenergy to nowoczesna i bezpieczna technika ładowania dla Ciebie.

Krótsze ładowanie

Urządzenie posiada dwa porty USB, dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia na raz. Nie ma potrzeby czekać z jednym urządzeniem na zakończenie ładowania drugiego. Urządzenie bezpiecznie naładuje oba

Kiedy możesz naładować dwa a nie jedno urządzenie na raz nie zastanawiasz się który jest bardziej potrzebny.  Bank energii Whitenergy 4000 mAh wyposażony  dwa wyjścia USB. O różnej mocy  (5V/2.1 A i5V/1A) Krótszy czas i wyższa moc urządzenia zapewni bezproblemowe korzystanie z ulubionych urządzeń mobilnych 

Kompaktowe rozmiary

Kożystne wymiary banku energii Whitenergy to tylko jedna z jego zalet. Wykonanie oraz wielkość ma znaczenie w podróży, nie zajmuje miejsca w damskiej torebce czy torbie podróżnej, dzięki temu powerbank whitenergy może towarzyszyć Ci podczas każdej podróży

Koniec z niskim poziomem energii

Dzięki pojemnej baterii, bank whitenergy wygrywa z notorycznie wyładowującymi się smartfonami. Dzięki niemu będziesz w kontakcie ze znajomymi dłużej, o wiele dłużej.

Pomocny i oszczędny

Urządzenie posiada automatyczny wyłącznik, dzieki temu pomimo niewielkiemu poborowi mocy który pobierają diody, gdy nie jest potrzebny, nie zużywa energii w ogóle. Jest ona zarezerwowana i do Twojej dyspozycji 24/7, bez ograniczeń.

Modny wygląd

Ciekawy, młodzieżowy wygląd, jest to ogrmona zaleta tego urządzenia. Sprawia że jest idealnym prezentem dla młodej osoby, które jak wiadomo najbardziej potrzebują dodatkowej energii dla ich urządzeń mobilnych.

Dzięki zastosowaniu technologi "Fitcharge" Power Bank sam dostosowuje prąd ładowania, dostosowując go do potrzeb ładowanego urządzenia. Dzięki tej technologii Power Bank zyskuje niespotykaną w innych urządzeniach tego typu, listę kompatybilnych urządzeń.

Bezpieczny i inteligetny

Bank energii posiada systemy zabezpieczeń mające na celu uchronienie ładowanych urządzeń przed uszkodzeniem. Uniemożliwiają one poboru za dużego natężenia przez urządzenie ładowania. Chroni przed zbyt dużym napięciem, przegrzaniem oraz przeładowaniem baterii.

Posiada technologią FITCHARGE, dzięki temu powerbank whitenergy sam dostosowuje prąd ładowania do Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki temu urządzenie posiada większą listę urządzeń które mogą być nim ładowane od innych banków energii.

Wskaźniki

PosiadaWskaźnik naładowania w technologii LED (niski pobór energii) Po naduszeniu POWER, cztery niebieskie diody pokazują stan naładowania baterii.

4 diody - 76-100%

3 diody - 51-75%

2 diody - 26-50%

1 dioda - 1-25%

 

Zestaw zawiera przewód USB-Micro 30 cm

 

Brak opinii i ocen.