Zestaw Meguiar's New Car Kit
Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit Zestaw Meguiar's New Car Kit

Zestaw Meguiar's New Car Kit

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji samochodów nowych

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

48 godzin
 
od 11.90 zł

209.00

 Zamówienia Telefoniczne - 735 596 618
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Zestaw Meguiar's New Car Kit - to zestaw dedykowany do pielęgnacji i ochrony karoserii nowych samochodów i motocykli. Produkty zawarte w zestawie zostały skomponowane w taki sposób aby ich właściwości zaspokajały kompleksowo wymagania karoserii nowych pojazdów.

Zestaw Meguiar's New Car Kit zawiera:

Szampon Meguiar's Ultimate Wash & Wax 473 ml - Perfekcyjny szampon samochodowy z woskiem jest idealnym środkiem aby umyć i nabłszyczyć karoserię. Zastosowany w nim hybrydowa mieszanka wosku Carnauba oraz polimerów syntetycznych sprawia że lakier staje się lustrzany już po umyciu. Jest to idealne rozwiązanie do uzyskanie szybkiego efektu pomiędzy cyklami woskowań nowego samochodu.

Rękawica Meguiar’s Microfiber Wash Mitt - Meguiar’s Microfiber Wash Mitt - Super miękka rękawica z drobnej mikrofibry wyglądającej jak puszek. Niepyląca i delikatna dla lakieru, chłonna idealnie nadaje się do pielęgnacji najbardziej wymagających lakierów.
Dzięki zastosowaniu tysięcy mikrowłókien na każdym centrymetrze rękawica ta idealnie zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Rękawica Meguiar’s Microfiber Wash Mitt nie twardnieje po wyschnięciu i można ją dowolnie prać lub umyć, dzięki temu służy przez bardzo długi czas.

Ręcznik Meguiar's WATER MAGNET Microfiber Drying Towel - Najlepszy na rynku ręcznik przeznaczony do osuszania karoserii. Wchłania trzy razy więcej wody niż przeciętne dostępne ręczniki. Jego wymiary (72cm x 55cm) pozwalają na szybkie osiągnięcie zamierzonego celu oraz przejście do następnych prac. Dzięki zastosowanym w nim technologii obszyć unikamy ryzyka uszkodzenia lub zarysowania karoserii. Meguiar's WATER MAGNET Microfiber Drying Towel to rozwiązanie idealne dla wymagających najlepszych efektów.

Wosk Meguiar’s Ultimate Liquid Wax - Jest to wosk o charakteryzujący się właściwościami hydrofobowymi - czyli idealnie odprowadzającymi wodę, dzięki czemu po użyciu woda momentalnie spływa z karoserii nie pozostawiając smug, plam oraz innych niechcianych efektów. Jest to najbardziej zaawansowany wosk na rynku, dzięki temu często chwalony i doceniany przez zawodowych detailerów. Jednak nie wymaga on profesjonalnej wiedz dzięki zastosowaniu technologii Meguiar's® ThinFilm - czyli technologii ułatwiającej łatwą aplikację oraz polerowanie wosku również podczas wysokiego naświetlenia karoserii promieniami słonecznymi!. Efekt końcowy - lustrzane odbicie- idealnie odzwierciedla naturalną barwę lakieru nadając jej głębi oraz połysku.

Żer Meguiar's Endurance Tire Gel 177 ml - Środek do zabezpieczania oraz nabłyszczania elementów gumowych oraz opon. Jest to idealne rozwiązanie do osiągnięcia pełnego efektu. Po zakończeniu prac nad lakierem oraz elementami szklanymi auta pozostaje nanieść środek na opony aby utrzymać długotrwały (niektórzy twierdzą że bezkonurencyjnie długi) efekt świerzej opony - jak z fabryki. Dodatkowym atutem tego kosmetyku są technologie zabezpieczające gumę przed trwadnieniem , więc chroni ją w każdych warunkach!

Aplikator Meguiar's Soft Foam Applicator Pad - To gąbka-aplikator wykonany z bardzo delikatnych i miękkich włókien, przeznaczona do nakładania/apliklacji produktów zawartych w zestawie. Bezpieczna dla lakieru oraz przeznaczona do wielokrotnego użycia dzięki możliwości jej prania. Nie traci właściwości. Zawarta w niej technologia chroni przed wchłonięciem produktu - dzięki czemu oszczędzamy środek nakładając 100% na zadaną powierzchnię - w przeciwieństwie do mikrofibry.

Ręcznik Supreme Shine Microfiber (60x40cm) - Wysoce chłonny ręcznik wykonany z mikrowłókien. Dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się do oczyszczania i polerowania - nadając lakierowi końcowy efekt. Zastosowanie mikrofibry chroni lakier przed uszkodzeniem, bezpiecznie polerując go. Bardzo gęsty i miękki ręcznik dzięki zastosowanym obszyciom jest bardzo trwały, walory użytkowe zachowuje również po praniu.

 

Nowe samochody również potrzebują skutecznej ochrony lakieru. Im wcześniej sobie to uświadomimy i o niego zadbamy, tym dłużej będzie nam służył w pełnej krasie. Kurz, pył, zanieczyszczenia obecne w powietrzu – to wszystko stopniowo niszczy lakier samochodu, prowadząc do jego zmatowienia. Jest na to rozwiązanie – zestaw profesjonalnych kosmetyków samochodowych Meguiar's New Car Kit. Linia kosmetyków Meguiar's została przeznaczona do nowych samochodów, w trosce o najlepszą dbałość o ich lakier. Produkty zostały starannie zaprojektowane przez grono doświadczonych naukowców, specjalizujących się w badania nowych sposobów pielęgnacji i renowacji lakierów samochodowych.

W skład zestawu Meguiar's New Car Kit wchodzi: - Szampon Ultimate Wash & Wax (473 ml) - Rękawicę do mycia samchodu Microfiber Wash Mitt - Ręcznik do osuszania samochodu Water Magnet - Wosk Ultimate Wax (177 ml) - Dressing do opon Endurance (177 ml) - 2 x aplikator Soft Foam - Ręcznik z mikrofibry Supreme Shine (60cm x 40cm)

 

Brak opinii i ocen.