Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit
Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit

Zestaw Meguiar's Paint Restoration Kit

Kompletny zestaw kosmetyków do renowacji i ochrony lakieru

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

48 godzin
 
od 11.90 zł

213.00

 Zamówienia Telefoniczne - 735 596 618
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Zestaw Paint Restsoration Kit - to wysokiej jakości zestaw dedykowany do renowacji, nadania połysku oraz zabezpieczenia karoserii. W zestawie zawarte są wszystie niezbędne środki do własnoręcznego wykonania prac związanych z usuwaniem zanieczyszczeń, naleciałości, osad, dzięki temu powierzchnia lakieru będzie idealnie przygotowana do woskowania.

Zawartość zestawu:

Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo&Conditioner (473ml) - Wysokiej jakości szampon dla wymagających. Delikatnie i bezpiecznie czyści lakier. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom szybko i bezpiecznie umyjesz powierzchnie karoserii. Zawiera odżywki które wzbogacą lakier oraz pozostawiają idealnie wygładzoną powierzchnię, sprzyja to szybkiemu spływaniu wody (efekt hydrofobowy) Bardzo wydajny.

Meguiar's Smooth Surface Clay Bar Replacement 25 g - Jest to wysokiej jakości glinka, przeznaczona do usuwania wszelkiej maści zabrudzeń pochodzenia naturalnego - jak np. soki z drzew oraz pozostałych trudnych do usunięcia jak np. osady przemysłowe

Meguiar's Quik Detailer 313 ml - Środek idealnie dostosowany do nadawania szybkiego połsku już po rnowacji oraz woskowaniu. Idealnie sprawdza się w szybkim myciu, nadając karoserii perfekcyjny wygląd. Uzupełnia przerwy pomiędzy dokładniejszym myciem pojazdu - co sprawia że karoseria jest zawsze czysta.

Meguiar's Ultimate Compound 313 ml - Uznany za najlepszy na rynku produkt nadający połysk karoserii. Dzięki właściwością ściernym i polerującym jest idealnie usuwa oksydację, trudne plamy i zabarwienia lakieru. Zastosowanie tego środka jest najłatwiejszym sposobem do uzyskania tzw efektu lusta - czyli idealnie przygotowanego lakiero do woskowania

Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Wax 180 ml - Jedno z najlepszych rozwiązań przy woskowaniu auta. Uznany przez naszych klientów za ideał ze względu na efekt jaki się uzyskuje po jego zastoswaniu. Dobrze przygotowana i nawoskowana karoseria sprawia wrażenie miękkiej a lakier wykazuje się idealną barwą - jak z salonu. Połączenie odżywczego wosku carnauba z twadymi właściwościmi polimeru idealnie chroni lakier przed czynikami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie UV oraz nadaje wyrazisty kolor.

2 x Soft Foam Applicator Pad - Idealny produkt do aplikacji produktu - jest to gąbka o delikatnej strukturze - co ułatwia równomierne nakładanie produktu oraz bezpieczne zastosowanie dla lakieru. Dzięki wysokiej wytrzymałości możliwe jest pranie po użyciu w pralce a więc wielokrotnego użytku.

2 x Supreme Shine Microfiber Towel (40x60cm) - Bardzo chłonne oraz duże ręczniki przeznaczone do osuszania karoserii z mikrofibry. Zastosowanie mikrowłókien zwiększa możliwości chłonne oraz bezpieczeństwo lakieru. Jest to jeden z najbardziej uznanych ręczników na rynku.

Kosmetyki samochodowe Meguiar's zaliczane są do jednych z najskuteczniejszych i najbardziej pożądanych na rynku. Tak samo jest w przypadku zestawu Meguiar's Paint Restoration Kit, przeznaczonego do renowacji lakieru samochodowego. Stosowanie kosmetyków wydobywa z lakieru głębie kolorów, poleruje i zabezpiecza lakier trwałą powłoką wosku. Zestaw pozwala na samodzielnie dbanie o lakier, wykonując krok po kroku wszystkie czynności, takie jak w profesjonalnych salonach car-detailingu.

Zestaw może być wykorzystany jako prezent dla fana motoryzacji, jak również sposób na to, aby podnieść wartość samochodu, poprawiając jego estetykę. Wewnątrz opakowania znajdziesz wszystko, co ważne dla samochodowego lakieru: szampon, glinka, preparaty czyszczące i wosk.

 

Brak opinii i ocen.