Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit
Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit

Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit

Kompletny zestaw kosmetyków do czyszczenia trudnych zabrudzeń

5 / 5 na podstawie 1 opinii
Napisz opinię

48 godzin
 
od 11.90 zł

145.00

 Zamówienia Telefoniczne - 735 596 618
Przelewy24

UDOSTĘPNIJ

 

Zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit - to kompletny zestaw kosmetyków dedykowanych do karoserii kosiadającej trudne zabrudzenia takie jak soki z drzew (żywica itd), zabrudzenia i osady przemysłowe, dzięki któremu karoseria zyska swój oryginalny blask i utrzyma go na długi czas.

W komplecie znajdują się :

Meguiar's Smooth Surface Clay Bar Replacement 2 x 80g - Dwie duże glinki przeznaczone do usuwania ciężkich osadów i naleciałości takich jak żywice, soki drzew trudne do usunięcia naloty i przebarwienia. Nie powoduje zarysowań lakieru, dzięki temu jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu

Meguiar's Quik Detailer 473ml - Środek idealny do utrzymywania lakieru w czystości pomiędzy cyklami mycia auta. Wystarczy zaaplikować środek na karoserię i zetrzeć 100% bawełnianym ręcznikiem aby uzyskać efekt jak po umyciu. Bezpieczny dla lakieru.

Ręcznik Supreme Shine Microfiber (60x40cm) - Wysokiej jakości, bardzo chłonny ręcznik do osuczania karoserii wykonany w technologii mikrowłókien. Dzięki tej mikrofibrze szybko przygotujesz lakier po myciu do procesu glinkowania. Idealnie osusza karoserię i jest dla niej bezpieczny.

Pudełko do przechowywania glinek - Dzięki któremu glinki będą zabezpieczone przed wysychaniem pomiędzy użyciem i mogą służyć długi czas.

Ładny i błyszczący lakier samochodu, nie jest zarezerwowany tylko dla najdroższych limuzyn. Jeśli chcesz, aby również karoseria twojego samochodu przyciągała wzrok wspaniałym lakierem, warto wykorzystać do tego celu zestaw Meguiar's Smooth Surface Clay Kit. Komplet kosmetyków samochodowych został stworzony przez ekspertów w zakresie renowacji i konserwacji lakierów.

. Zapoznaj się z dołączonym filmem, aby poznać pełną instrukcję prawidłowego stosowania zestawu kosmetyków.

 

 

Brak opinii i ocen.